Hakkımızda

Hakkımızda

Toptan Tekerlekli Sandalye merkezi sitesi, engelli bireylerin ihtiyaçlarını gidermek adına kurulmuştur. Bir çok ürün ve marka çeşitliliği ile ürün yelpazesi oldukça geniştir. Tekerlekli sandalye kullanıcılarının tercihleri ve ihtiyaçları ile teknik destek sunmayı amaçlamaktadır. Engelli bireylerin bu konudaki sıkıntılarını aşmak için Türkiye’nin her yerine hizmet götürmektedir.

Bilinçli tüketicilere zengin ürün yelpazesi ile hizmet sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Bizlere iletişim sayfamızda ve diğer sayfalarda bulunan iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Bir ürün veya siparişle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize info@toptantekerleklisandalye.com adresinden ulaşmaktan çekinmeyin.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

7 Gün Hizmet

Tekerlekli sandalye ürünleri bilgi alabilirsiniz. Haftanın her günü ürün dağıtım hizmeti sunulabilmektedir.

Ücretsiz Kargo Fırsatı

Belirli ürünlere belirlenmiş bölgeler için ücretsiz kargo ve nakliye hizmeti ile sahip olabilirsiniz.

Teknik Destek

Tüm satılan ürünler için teknik destek imkanı sunulmaktadır. Ürünler kullanıcıya özel ayarlanabilmektedir.

Misyonumuz

Kurulduğumuz ilk günden itibaren müşterilerimizin beklentilerini kaliteli ürün ve istikrarlı, disiplinli çalışma anlayışımızı, müşteri odaklı çalışma stratejilerimiz ile bütünleştirerek, tüm bu değerlerimizi en iyi şekilde yönetmektir.

Mutlak Müşteri Memnuniyetini, müşteri hizmet kalitemizi, güvenilir firma duruşumuzu, empati düşünce sahibi ve bilgili uzman satış kadromuz, her zaman kaliteli ürünü en uygun fiyat garantisi ile birlikte sunmaktadır. Bu hizmetlerimizi anlaşmalı olduğumuz banka kartlarına 9 aya varan taksit fırsatları ile birlikte sunuyor ve üstelik Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile hizmet vermekteyiz.
 
Yüzlerce marka, binlerce çeşit Ürünü tek bir çatı altında, uzman satış temsilcilerimizin yardımı ile deneyimleme ve görme imkanına sahipsiniz. Türkiye standartlarına uyan en üst kalite ürünlerimizin TSE ve CE belgeleri ile garanti belgeleri de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra müşteri temsilcilerimize 7 gün  24 saat ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden incelediğiniz ürünleri yurt içi ve yurt dışı olmak üzere dilediğiniz yere gönderebiliyoruz.
 
Türkiye ve Dünya için sağlanacak fayda açısından, Sosyal Sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasına Toptan Tekerlekli Sandalye olarak tüm yüreğimiz ile inanmaktayız. Saygının ve karşılıklı güvenin hakim olduğu çalışan personelimiz ile İstanbul’un Beylikdüzü ve Kadıköy ilçelerinde Türkiye’nin en büyük iki showroomuna sahibiz. Satışını gerçekleştirdiğimiz markalar dışında Toptan Tekerlekli Sandalye firması olarak da yerli üretimde de boy göstermekteyiz. Bu minvalde; Hava alanları, onlarca hastane, belediye ve vakıflar başta olmak üzere yurt içi ve dışı için de binlerce özel ürünler üretmekteyiz.

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimini, insan hakkı olarak benimseyen firmamız, doğruluk ve güveni en önemli değerler olarak koruyan Toptan Tekerlekli Sandalye , kurulduğu günden bu yana “insan” ve “insana saygı” temellerine dayanan yönetim anlayışı ile Bedensel Engelli Ürünlerin satışı, tanıtımı, pazarlaması, ürün geliştirmesi ve yerli üretimi ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Türkiye de satışa sunulan ve satışa uygun olan tüm marka ürünleri tek bir çatı altında toplamış bulunmaktayız. İhtiyaca göre uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile sunan Toptan Tekerlekli Sandalye tecrübeli ve güler yüzlü satış ekibimizden destek alabilirsiniz.
 
Küçük farklar büyük sonuçlar doğurur ilkesi ile, üstlendiği tüm görevlerde farklılık yaratarak kalıcı izler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktır.
 
Medikal sektöründe geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün fırsatları sunmaya devam edeceğiz.
 
Türkiye ve İstanbul çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği ile geliştirdiğimiz projelerimizi başta Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri olmak üzere önemli mihenk taşı yerli üretim ürünlerini yapmak ve dünya pazarlarına sunma hedefi, bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.

Kurumsal Değerlerimiz

Medikal Sektörde Dünya’daki gelişmeleri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı bedensel yaşam ürünleri için projeler üretmek, projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak, takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak, hizmet kalitesini sürekli artırarak büyümek, en büyük yatırımı insan mutluluğuna yapmak, güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine daima sahip çıkmak, uzman ekibimizle kaliteyi en uygun maliyetle elde etme başarısını göstermek, müşteri bağlılığına verdiğimiz önemle taahhüdümüzdeki işleri zamanında tamamlamak, uygulamalarımızda sistematiği sağlarken çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimiz arasında sinerji yaratmak, topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen göstermek ve engelli vatandaşlarımıza empati ile daha kolay bir yaşam sağlamak.
 
“Hep birlikte daha nice güzel yarınlara…”

Bizimle işbirliği kurmak istiyor musunuz?